Doritos Music Master’la kendi starını kendin yarat

Doritos'un gençlik sitesi www.tytz.com'un menajerlik yarışması "Doritos Music Master"ın ikincisi başladı...

24.09.2008 - 11:26 | MediaCat

Doritos’un gençlik sitesi www.tytz.com’un menajerlik yarışması “Doritos Music Master”ın ikincisi başladı. Henüz bir dünya starınız yoksa, internet üzerinde kurduğunuz müzik grubunun kariyer planlarını bizzat yapabilir, onlar, başarı basamaklarını hızla çıkarken siz de iPod shuffle ve Nokia 5310 Xpress Music cep telefonu kazanabilirsiniz.

Gençlerin ajandasını belirleyen Doritos’un müzik ve eğlence sitesi www.tytz.com, internet üzerinde menajerlik yarışması Doritos Music Master’ın ikincisini başlattı. Bu eğlenceli yarışmaya katılanlar, en başarılı müzik grubunu kurarak menajerlik yeteneklerini konuşturma şansı bulacaklar. Yaptıkları birbirinden yaratıcı planlarla gruplarının kariyerini belirleyecek yarışmacılar, yeni bir star yaratmanın hazzını yaşarken hediye kazanma fırsatını da yakalayacaklar.

Kurduğu müzik grubunun tüm dünyada ses getirmesi için çaba harcayacak yarışmacılar, albüm üzerine albüm yayınlarken, hayranlarına ulaşmak için dev konserler verecek, albüm satışlarını arttırmak için imza günleri düzenleyecek, promosyonlar yapacaklar. 2 Kasım’a kadar sürecek yarışmada her haftanın en başarılı menajerine iPod shuffle verilirken, altı hafta süresince en yüksek puanı alana ise Nokia 5310 Xpress Music cep telefonu hediye edilecek.

‘DORİTOS MUSIC MASTER’ NASIL OYNANACAK ?

Doritos Music Master’da amaç, en başarılı müzik grubunu kurup, doğru kararları vererek oyunun en başarılı menajeri olabilmek. Doritos Music Master, her biri bir hafta sürecek toplam 6 turdan oluşuyor. Üç müzik türünden birini seçerek başlanan oyunda, oyuncunun sahip olduğu 20 yetenek puanı grup elemanları arasında dağıtılıyor. Daha sonra yarışmacı kayıt yaptıracağı stüdyoyu buluyor. Yarışmacıların grubuyla ilgili alacakları önemli kararlar, onun başarı puanını etkiliyor. Alınacak kararlardan biri prova yapmak… Provalar, grubun enstrüman yeteneklerini geliştirmesi ve uyum içinde müzik yapabilmesi için önem taşıyor. Yarışmacıların vermeleri gereken diğer önemli kararlar ise, albümlerini promosyon aktiviteleriyle nasıl desteklemeleri gerektiği ve hangi mekanlarda konser düzenleyecekleri… Grup için alınan kararların sonuçları e-posta olarak yarışmacıya bildiriliyor. Her turda sadece 1 kez albüm ya da şarkı yapılabiliyor.

Bu son derece eğlenceli oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey www.tytz.com gençlik sitesine ücretsiz üye olmak. Sitede oyun için gerekli olan tüm ayrıntılara yer verilmiş.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.