MediaCat

Döküldüğüne değer

Coca-Cola’dan dökülen her damlaya değecek anları kucaklayan kampanya.

Kimse en sevdiği içeceği dökülsün istemez ama içeceğin eşlik ettiği öyle anlar vardır ki dökülen her damlaya değerdir.

DAVID Madrid imzalı kampanyası Spills’te (Dökülmeler) o anların ve hissettirdiklerinin gayet farkında olduğunu kanıtlayan Coca-Cola, insanların anın güzelliğine kapılıp içeceklerini tamamen unutuşlarını kutluyor. Coca-Cola’nın varlığını günlük yaşamda bir araya gelinen anlarda vurgulamayı amaçlayan Gerçek Mucize platformuyla örtüşen kampanyada dökülen her damla anın gölgesinde kalıyor.

DAVID Miami CCO’su Edgar Gianesi, “Coca-Cola’nın gerçekte neyi temsil ettiğini yakalamayı amaçladık: yalnızca bir içecek değil, getirdiği bağlantı anları. Kampanyada sevdiklerimizle olmanın mutluluğunun, dökülen bir Coca-Cola’yı bile tatlı bir hatıraya dönüştürdüğü anları kutluyoruz. O ana her damla değer” diyor.

Kampanyanın, insan ilişkilerinde umulmadık ama yürek ısıtan anları kucaklayan Gerçek Mucize anlayışlarının somut hali olduğunu ifade eden Coca-Cola Kreatif Stratejiden ve İçerikten Sorumlu Küresel Başkan Yardımcısı Islam ElDessouky ise, “Spills, zaman durmuş gibi hissedilen, içeceğin farkında olmadan bir kenara atıldığı, sarılmaktan daha önemli hiçbir şeyin olmadığı büyülü sarılma anlarını sergiliyor” yorumunda bulunuyor.

WPP Open X tarafından DAVID Miami liderliğinde yaratılan ve Ogilvy PR tarafından desteklenen kampanya, televizyon reklamlarıyla Kuzey ve Latin Amerika’da, dijital ve açıkhava uygulamalarıyla ABD ve Brezilya’da yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.