MediaCat

desiBel Ajans Afrika pazarında

Ajans, Tanzanya’da açılan temsilcilikle tüm kıta coğrafyasına hizmet verecek.

desiBel Ajans Afrika pazarında

desiBel Ajans, ilk yurtdışı temsilciliğini Afrika Kıtası‘nda açtı. Ajans, Tanzanya’nın en büyük kenti Darusselam’da açılan temsilcilik ile Tanzanya’nın dışında Güney Afrika Cumhuriyeti, Kenya, Burundi ve Uganda’da iletişim, etkinlik ve yaratıcı reklam hizmeti verecek. Ajansın duyurusunda, desiBel Africa ismi verilen temsilciliğin Caroline Gachara’nın üstlendiği belirtiliyor.

desiBel Ajans Afrika pazarında

Türkiye’nin pek çok sektörde olduğu gibi, iletişim sektöründe de uluslararası pazarlarda varlık göstermesi gerektiğini söyleyen desiBel Ajans Başkanı Mustafa Kutlay, “Afrika pazarı, Türk iş dünyasının da hızla yatırım yaptığı, Türkiye’nin ekonomik ilişkilerini diğer pazarlardan çok daha hızlı büyüttüğü bir bölge. Bu nedenle desiBel olarak biz de Türkiye dışındaki ilk adımımızı Afrika Kıtası ile atmaya karar verdik. Yakın gelecekte İstanbul dışındaki illere ve Afrika dışındaki kıtalara da desiBel hizmetlerini taşıyacağız” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.