MediaCat

DeFacto’nun yeni reklam yüzü İrem Derici

Yeni işbirliğinin ilk meyvesi ekim ayında ekranlarda olacak.

DeFacto’nun yeni reklam yüzü İrem Derici

Ağustos ayında Sina Afra’nın e-ticaretten sorumlu bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak aileye katıldığını duyuran DeFacto, bugün yayınladığı bir bültenle, reklam yüzü olarak kendisini temsil etmesi için İrem Derici’yle anlaştığını duyurdu.

DeFacto’nun sonbahar – kış sezonu denim koleksiyonunun tanıtım reklamları için kamera karşısına geçecek olan İrem Derici, böylelikle, ilk kez bir markanın reklam yüzü olacak. Çekimlerine Beykoz Kundura Fabrikası’nda başlanan reklamların Ekim 2016’nın üçüncü haftası yayınlanması planlanıyor.

“Klasik parçalardan en trendy tasarımlara kadar uzanan modellerle farklı zevklere uygun seçenekler sunduğumuz koleksiyonumuzu tanıtırken, her yaş grubunun severek izlediği, sempati ve hayranlık duyduğu bir sanatçı olan İrem Derici ile anlatalım istedik” diyen DeFacto Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İhsan Ateş İrem Derici’yle hazırlayacakları reklam filminin samimi ve cesur bir senaryosu olacağını söylerken, ilk kez bir reklam filminde yer alacak İrem Derici ise “Günlük giyimde severek tercih ettiğim bir marka olan DeFacto’nun denim koleksiyonu için kamera karşısına geçtiğim için çok mutluyum. Biz çekimlerde çok eğlendik, çok keyifli bir iş çıkardık. Bu heyecanımızı reklam filmiyle da ekranlara yansıtacağız” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.