MediaCat

Creative AI Challenge başlıyor

Yarışmacılarından yapay zekâ desteğiyle en iyi tasarım, kısa hikâye ve müzik yapıtlarını ortaya koymalarını bekleyen Creative AI Challenge için son başvuru tarihi 26 Nisan.

Digital Age Tech Summit çatısı altında yepyeni bir yarışma başlıyor: Creative AI Challenge.

Yarışmacılarını disiplinlerarası düşünmeye ve yapay zekâ ile orijinal eserler oluşturmaya teşvik edecek olan yarışma için başvuru dönemi 11 Mart – 26 Nisan olarak belirlendi.

Creative AI Challenge’da yarışmacılar, yapay zekâ teknolojilerini kullanarak tasarım, kısa hikâye ve müzik yapıtları olmak üzere üç kategoride içerik oluşturacak. Tasarım için çalışmaların odaklanması gereken çatı tema “aşk”, kısa hikâye için “insan-makine ilişkisi” ve müzik için “doğa” olacak.

Herkesin katılımına açık, ücretsiz bir yarışma olan Creative AI Challenge’ın kazananları 16 Mayıs’ta gerçekleşecek Digital Age Tech Summit ve 4-8 Kasım’da düzenlenecek Brand Week Istanbul’a ücretsiz katılım hakkının yanı sıra MediaCat dijital dergi aboneliği ile ödüllendirilecek.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.