Communication Partner uluslararası sahnede

Communication Partner, Holmes Report tarafından EMEA - Middle East kategorisinde 2016 yılının ilk beş PR ajansı arasında yer aldı.

16.05.2017 - 15:20 | MediaCat

Communication Partner uluslararası sahnede

Holmes Report editörleri tarafından 200’den fazla global ajansın performans değerlendirmesi ile gerçekleştirilen araştırmanın sonucunda EMEA genelinde 2016 yılının PR ajansları finalistleri belirlendi. Communication Partner, 2016 yılında gösterdiği performansı ile EMEA – Middle East kategorisinde ilk 5 finalist ajans arasında yer aldı.

Holmes Report,Yılın PR danışmanlık şirketleri” listesinde ilk 5 finalist ajans arasında gösterdiği Communication Partner için şu bilgilere yer verdi:

“Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan Communication Partner, yeni kazandığı Türkiye Finans, Abbvie, IFC, Letgo, Garenta, ikinciyeni.com, Arvento, Eurofins gibi markaların yanı sıra Barilla, KFC, Tofaş/Fiat, Amway, First Quantum, Enerjisa, Orhan Holding, Oyak Çimento Grubu, Otokar, DemirDöküm, Ekici, Pimapen ve TPF gibi müşterilerine de başarılı işler yapmaya devam etti. Şirketin yönetici ortakları Kerem Ayırtman ve Ufuk Çarşıbaşı, marka iletişimi konusuna yaratıcı bir yaklaşım getirmeye odaklanarak reklam ajanslarının geleneksel liderliğine meydan okudular.”

Holmes Report’un hazırladığı 2016 yılı PR ajansları listesinde Orta Doğu Bölgesi finalistleri arasında yer alan Communication Partner’ın Yönetici Ortağı ve Genel Müdürü Kerem Ayırtman, finalde yer almaktan gurur duyduklarını belirterek tüm ekiplerine ve kendilerine inanan müşterilerine teşekkürlerini sundu. Communication Partner Yönetici Ortağı Ufuk Çarşıbaşı ise finalist listesinde dünyanın sayılı network ajansları arasında tek bağımsız ajans olmalarının önemini vurguladı ve ileride daha pek çok global başarıya imza atacaklarına inandığını söyledi.

Kazananlar, ödüllerini 23 Mayıs 2017’de Londra’da düzenlenecek törende alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.