Yeni ülke, yeni aile, yeni yaşam

IKEA'dan modern aile yaşamına farklı bir bakış açısı.

16.05.2017 - 16:50 | Sencer Uçar

Yeni ülke, yeni aile, yeni yaşam

IKEA, İsveç modern aile yaşamını konu alan reklam filmlerine devam ediyor. Martin Werner’in yönetmenliğini üstlendiği önceki reklam filmlerinde boşanma ve ergen bunalımı gibi alt konulara yönelinen kampanya dahilinde sıra bu kez evlat edinmeye geliyor.

Reklam filminde, elinde IKEA’dan aldığı minik bir oyuncakla Vietnam’a evlat edinmek için giden bir anne adayı, evlat edineceği çocuğu ile ilk kez karşılaşıyor. Ufaklık, elinde İsveç’teki yeni hayatını ve yeni evini anlatan fotoğrafların bulunduğu albümle içeriye giriyor; annesinin ardından oyuncağı ile de tanışıyor.

İkili İsveç’e dönüp evlerine geldiklerinde, çocuk meraklı gözlerle etrafa bakınıyor. Odasına girdiğinde, IKEA duvar lambası ve oyuncak kutusunun da bulunduğu eşyaları incelemeye koyuluyor. Duygusallığın gittikçe tırmandığı film her ne kadar son karede ekrana giren IKEA ürün fiyatları işin rengini değiştirse de duygusallığın zirvesinde noktalanıyor.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.