MediaCat

Coca-Cola Dünyası 5 yılda Türkiye’yi dolaşacak

Markanın en uzun soluklu ve en kapsamlı projesiyle ‘Bi Dünya Mutluluk’ dağıtılacak.

Coca-Cola Dünyası 5 yılda Türkiye’yi dolaşacak

Coca-Cola’yı geçmişten bugüne getiren ve markayı geleceğe taşıyacak değerlerden örnekler Coca-Cola Dünyası adlı 1000 metrekarelik dev çadırda bir araya geldi. “Bi Dünya Mutluluk” sloganıyla Türkiye’yi dolaşacak Coca-Cola Dünyası,  Coca-Cola’nın en kapsamlı ve en uzun soluklu projelerinden biri olma özelliği taşıyor.

5 yıl boyunca, THEPARTNERS organizasyonu ile, il il gezecek Coca-Cola Dünyası ile hedef markayı bugünlere taşıyan sevenleriyle kucaklaşmak ve sunduğu mutluluk anlarını artırmak.  Ziyaretçiler, Coca-Cola Dünyası’nda, markanın 1886’dan günümüze uzanan tarihine tanıklık edip sürdürülebilirlik vizyonuna ortak olmanın yanı sıra, birbirinden renkli ve eğlenceli interaktif uygulamalara da katılabilecekler. Coca-Cola Dünyası, 9 Kasım’da İstanbul Bakırköy’de bulunan Marmara Forum’da ziyarete açılacak, bir aylık süre sonunda Türkiye’yi gezmeye başlayacak.

Coca-Cola, Türkiye geneline yayılmış en kapsamlı ve en uzun soluklu projelerinden biri olan Coca-Cola Dünyası’nı Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ve Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Pazarlama Direktörü Beyza Ergen’in katıldığı açılışla tanıttı.

Ne zaman nerede?

5 yıl boyunca Türkiye’yi dolaşacak olan Coca-Cola Dünyası 29 ilde, toplam 37 noktada ziyaretçilerle buluşacak. Coca-Cola Dünyası’nın 2013 yılı rotasında Adana, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Konya ve Antalya var.

Coca-Cola Dünyası, 9 Kasım – 2 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Marmara Forum’da ve 12 Aralık 2012 – 13 Ocak 2013 tarihleri arasında Carrefour İçerenköy’de 10:00-22:00 arasında gezilebilecek. 5 adet cam veya pet şişe Coca-Cola / Coca-Cola light / Coca-Cola Zero kapağı / kutu açma halkası, anlaşmalı marketlerden 5 TL’lik Coca-Cola alımını gösteren satış fişi ya da kişi başı 5 TL, 4 kişilik aile için ise 10 TL giriş ücreti karşılığında Coca-Cola Dünyası ziyaret edilebilecek.

Coca-Cola Dünyasıyla, 5 Yılda 2500 kişiye geçici istihdam

Coca-Cola Dünyası, 5 yıl boyunca 80 kişiye sabit, ziyaret edeceği illerde ise toplamda 2500 otuz yaş altı gence geçici istihdam sağlayacak. Tüm bunların yanı sıra, Coca-Cola Dünyası Türkiye’yi dolaşacağı 5 yıl boyunca karbon sıfır bir etkinlik olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.