Digital PR Zirvesi’nde yeni nesil iletişim tartışılacak

Zirve, katılımcılara yeni ve en son tartışmaları sunmayı hedefliyor.

09.11.2012 - 10:39 | MediaCat

Digital PR Zirvesi dijital iletişim ve pazarlama projeleri gerçekleştiren birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 6 Aralık 2012 tarihinde Sheraton / Valentin – Maslak Otel’de gerçekleştirilecek. Özellikle halkla ilişkiler uzmanları ve profesyonelleri kurumsal iletişim yöneticileri, pazarlama iletişimi uzmanları,  marka yöneticileri, reklam uzmanları, dijital iletişin alanında bilgi ve birikimini artırmak isteyenler için önemli olan zirve katılımcılara yeni ve en son tartışmaları sunmayı hedefliyor.

Sosyal medya yöneticileri ve çalışanları, dijital iletişimi kurumsal hizmet olarak sunan ve sunmak isteyen kurumlar, kuruluşlar ve departmanlar, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, akademisyenler; iletişim fakültesi öğrencileri, dijital PR ve sürdürülebilirlik alanına ilgi duyanlar için zirve zengin bir içerik taşıyor.

Konuşmacılar:

Anıl Altaş (danışman, eğitmen, yazar), Can Doğan (İpek Medya Grubu SEO Uzmanı), Cem Batu (Plasenta Conversation Agency Ajans başkanı), Ekin Ulukök (Altıparmak Gıda Digital Pazarlama Müdürü), Erdem Tolon (The Nielsen Company Pazarlama Yöneticisi), Esat Dumlupınar (Turkuvaz Medya İnovasyon Çözümleri Başkanı), Figen İsbir (Excel İletişim Danışmanlığı Kurucusu), Hatice Hale Bozkurt (Adnan Menderes Üniversitesi Yrd. Doç. Dr.) , İlhan Özel (İpek Medya Grubu İnternet Reklam Koordinatörü), Osman Köroğlu (Fatih Üniversitesi Yrd. Doç. Dr.), Önder Kiremitçi (Denove PR Kurucusu), Simge Özünlü, Rüzgar Mira Okan (İmaj Danışmanı)