MediaCat

Ciner Medya Grubu’nda üst düzey atama

Grubun dijital yayınlar genel müdürlüğüne Mahmut Kurşun atandı.

Ciner Medya Grubu’nda üst düzey atama

Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ’ın çalışanlara gönderdiği e-postayla yapılan bir duyuruya göre, Ciner Medya Dijital Yayınlar Genel Müdürü Mahmut Kurşun oldu.

Daha önce Ciner Medya Grubu bünyesinde Bilgi Grubu Başkanı olarak çalışmalarını sürdüren Kurşun bu görevine ek olarak Ciner Medya Dijital Yayınlar Genel Müdürü görevini üstlenecek.

Ciner Medya Grubu'nda üst düzey atamaMedyatava’da yayınlanan haberde paylaşılan, Kenan Tekdağ’ın duyurusu şöyle:

Grubumuzda Ciner Bilgi Grubu Başkanı olarak görevini sürdürmekte olan Sn. Dr. Mahmut Kurşun, mevcut görevine ek olarak Ciner Medya Dijital Yayınlar Genel Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Sn.Mahmut Kurşun, İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden lisans, Endüstri Mühendisliği’nden yüksek lisans ve doktora derecelerini almıştır. 1997-2003 yılları arası Park Holding Proje Finans Koordinatörü olarak görev yapmıştır. 2003-2007 yılları arasında Sabah ve ATV grubunda çalışmıştır. Halen grubumuzda Bilgi Grubu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2015 başından beri IAB Türkiye Başkanı ve IAB Avrupa Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kendisine yeni görevinde başarılarının devamını dilerim.
M. Kenan TEKDAĞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.