MediaCat

Ceyda Düvenci’yle mutfak hikâyeleri

Pril Hijyen’in lansmanı için hazırlanan kampanya yayında.

Ceyda Düvenci’yle mutfak hikâyeleri

Pandemi döneminde bulaşıklarda hijyene dikkat çekmek ve yeni elde yıkama bulaşık deterjanı Pril Hijyen’i tanıtmak isteyen Pril, yeni ürününün lansmanını Ceyda Düvenci’nin marka yüzü olduğu bir dijital kampanyayla gerçekleştirdi.

Düvenci’nin Pril Hijyen arabasıyla ülkeyi dolaştığı Mutfak Hikâyeleri’nin ilk durağı Ege Bölgesi’nde restoranları gezerek hijyen tedbirleri hakkında konuşan ve Pril x UNICEF #SOFRADABİRLİKTE kampanyamız hakkında bilgi veren ekip, gittiği restoranlardaki işletme sahipleri adına UNICEF’e Tedavi Edici Hazır Besin Paketi bağışında bulundu ve çocukların birer günlük beslenme ihtiyacını karşıladı.

Önümüzdeki dönemde yeni destinasyonlarla devam edecek kampanya Komunite İstanbul imzası taşıyor. Yapımını Peri İstanbul’un üstlendiği kampanyanın yönetmen koltuğundaysa Yunus Ozan Korkut ve Cemre Tutar oturuyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Sevgili yol arkadaşımız @ceydadvenci ile birlikte #MutfakHikayeleri ‘nin üçüncü ve şimdilik son durağı @trata.ayvalik ‘ta sizinleyiz… ?Trata’nın her seferinde farklı bir noktada farklı lezzetler sunarak alışılmış restoran deneyimini farklılaştıran hikayesini dinlerken tabi ki bulaşıklarda ve mutfakta hijyenin öneminden de bahsetmeyi unutmadık. Hepimize iyi seyirler. Bu arada yeniden hatırlatmak istiyoruz 31 Ekim'e kadar Pril alarak siz de UNICEF’in acil beslenme ihtiyacı olan çocukları desteklemesine katkıda bulunabilirsiniz. 1 Pril = 1 Sağlıklı Öğüne Destek demek. @unicefturkiye #SOFRADABİRLİKTE #AradığınızHijyen #PrilHijyen #HijyenikBulaşıklar

Pril Türkiye (@prilturkiye)'in paylaştığı bir gönderi ()

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.