MediaCat

Farklı bakan 10 göz

Marka, iş ve yaratıcı dünya başta olmak üzere farklı disiplinlerde ezber bozan kadınlara dikkat çekmek üzere düzenlenen Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları bu yıl sekizinci kez gerçekleşiyor.

Farklı bakan 10 göz

Kimi zaman kalıp yargılardan sıyrılarak çizginin dışına çıkabilme cesaretini gösterebilmek kimi zaman hayalleri ve tutkuları için tüm imkânları seferber edebilmek kimi zaman da kısıtlı imkânlara rağmen bulunduğu alanı dönüştürebilmek… Başarı hiçbir zaman tesadüfi olarak elde edilmiyor ya da herkes için aynı karşılığa sahip değil ama fark yaratan kadın liderler için ortak bir nokta var ki o da önlerine çıkan hiçbir engele boyun eğmemeleri ve durmaksızın üretmeleri. İşte bu gayretle, yalnızca içinde bulundukları alanı dönüştürmekle kalmayıp inisiyatif alarak toplum adına da fark yaratan projelere imza atan 10 başarılı kadınla buluşturuyoruz sizi.

Marka, iş ve yaratıcı dünya başta olmak üzere farklı disiplinlerde ezber bozan kadınlara dikkat çekmek üzere düzenlenen Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları bu yıl sekizinci kez gerçekleşiyor. İsimler, bu ödül için belirlenen kriterler çerçevesinde MediaCat yayın yönetmeni, yazı işleri müdürü ve yayın ekibi tarafından yıl boyu süren titiz bir takip ve incelemeyle seçiliyor.

Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları’nın bu yılki seçkisinde altı kategoride seçilmiş 10 kadın lideri ağırlıyoruz. Sosyal meselelere vizyoner bir bakış getiren yaratıcı lider, medyanın gücünü iyilik için kullanan bir yönetici, bilimsel çalışmalarıyla insanlığa hizmet eden bir araştırmacı, iyiliğin bulaşması için çabalayan bir gazeteci, markalar dünyasının merkezinde daima insan olduğunu hatırlatan bir pazarlama lideri…

Fark Yaratan Kadınlar Ödül Töreni’ni bu yıl dijital ortamda gerçekleşecek Brand Week Istanbul’da 11 Kasım’da izleyebilirsiniz.

Değerlendirmede dikkate alınan kriterler

  • Demografik olarak erkek egemen bir sektörde sivrilmiş olmak.
  • Yeni ve heyecan yaratan bir marka/kategori yaratarak ve tutundurarak iş dünyamıza zenginlik katmak.
  • Attığı adım ve aldığı kararlarla global seviyede liderlik özellikleri sergilemek, uluslararası platformlarda ses getirmek.
  • Yaratıcılıklarıyla ve yarattıkları değerlerle medya dünyamıza, reklam ve pazarlama endüstrisine yeni kaynaklar sağlamak.
  • Üstlendiği başarılı ve istikrarlı sosyal sorumluluk projeleriyle topluma örnek olmak.
  • Ülke genelinde ya da firma/marka özelinde bir krizi başarıyla yönetmek ve/veya yaratıcı çözümlerle aşmak.
  • İstanbul’u bir dünya merkezi haline getirerek Türkiye’den, şirketlerinin dünyadaki birçok ülkesindeki operasyonlarını başarıyla yürütmek.
  • Ana görevi dışında projeler yaratıp/üstlenip şahsi ve markasına ait kaynakları bu projeye kanalize ederek toplumda fark yaratmak, topluma cesaret aşılamak.

Sırada – Medya: The Walt Disney Company Türkiye, Medya Birimi Burçin Gülşen İçağasıoğlu

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.