Cannes’a gidecek genç yaratıcılara duyuru

Bu yıl 51.si düzenlenecek Cannes Lions Reklam Festivali'nin Genç Yaratıcılar Yarışması Türkiye Elemeleri için başvurular, 22-25 Mart 2004 tarihleri arasında Reklamcılık Vakfı'nın www.rv.org.tr adresinden yapılacak.

08.03.2004 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl 51.si düzenlenecek Cannes Lions Reklam Festivali’nin Genç Yaratıcılar Yarışması Türkiye Elemeleri için başvurular, 22-25 Mart 2004 tarihleri arasında Reklamcılık Vakfı’nın www.rv.org.tr adresinden yapılacak.

18 Nisan 2004’te, basın ve siber kategorilerinde düzenlenecek ön elemelere, bir reklam yazarı, bir sanat yönetmeni, bir siber kategori temsilcisinden oluşacak maksimum 25 ekip katılabilecek.

Yarışmacıların elemelere katılabilmeleri için Reklamcılar Derneği?ne üye ajanslarda çalışmaları (Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir Reklamcılar Dernekleri birer ekiple elemelere katılmak için başvuruda bulunabileceklerdir) Dernek üyesi olmayan diğer ajanslardan da ekip üyelerinin Reklam Yaratıcıları Derneğine üye olmaları gerekmekte. Siber kategoride yarışacak kişilerin ise bir internet tasarım firmasında çalışıyor olmaları koşulu var.

Kurada belirlenecek 25 ekibin 22?si, Reklamcılar Derneği?ne üye ajansların katılımcıları arasında çekilecek kurayla, 3?ü Reklam Yaratıcıları Derneği?ne üye ekiplerin arasında çekilecek kurayla belirlenecek.Yarışmaya katılım bedeli her bir kişi için 150 milyon TL.

Bu yıl “Cannes Genç Yaratıcılar Yarışması Türkiye Elemelerinde basın ve siber kategorilerinin jüri başkanlığını 3. Kuşak Kreatif Direktörü ve ortağı Doğan Yarıcı üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.