Radyonun Kullanım Kılavuzu anlatıldı

Reklamcılık Vakfı'nın, mecraların daha etkin ve yaratıcı kullanımlarını desteklemek amacıyla düzenlediği "Mecra Bazlı Eğitimler" kapsamındaki ikinci radyo semineri - Radyonun Kullanım Kılavuzu, 4 Mart 2004'te gerçekleştirildi.

08.03.2004 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılık Vakfı’nın, mecraların daha etkin ve yaratıcı kullanımlarını desteklemek amacıyla düzenlediği “Mecra Bazlı Eğitimler” kapsamındaki ikinci radyo semineri – Radyonun Kullanım Kılavuzu, 4 Mart 2004’te gerçekleştirildi.

Radio Advertising Bureau (RAB)’da Reklamveren Danışma Kurulu Yöneticisi Andrew Ingram ile Müşteri İlişkileri Direktörü Mark Barber konuşmacı olarak katıldığı seminerde; “Radyo dünyasını anlamak”, “Etkili yaratıcılık açısından araştırmaların yararı”, “Radyoyla marka yaratmada güncel yaklaşımlar”, “Yaratıcı etkiyi yükseltmede brief” konuları ele alındı.

Reklamveren, ajans ve medya kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan katılımcılarla interaktif bir ortamda gerçekleştirilen seminer kayıtları, etkinlik sponsoru Power Grup tarafından hazırlanacak bir CD ile ücretsiz olarak dağıtılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.