MediaCat

Cannes Lions’ta bugünün kısa listelerinde Türkiye’den 3 iş

Creative Strategy, Creative Data, Direct, PR ve Social & Influencer Lions kısa listeleri açıklandı.

Cannes Lions’ta bugünün kısa listelerinde Türkiye’den 3 iş

Bugün başlayan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde Creative Strategy, Creative Data, Direct, PR ve Social & Influencer Lions kategorilerinde kısa listeye kalan işler belli oldu. Bugün açıklanan kısa listelerde Türkiye’den üç iş yer alıyor.

Glass: The Lion for Change, Media ve Outdoor Lions kategorilerinde kısa listede boy gösteren TBWA\Istanbul imzalı Görünmez Dilekçeler (Invisible Petitions) bugün açıklanan PR Lions kategorisinde de ödül için yarışacak.

PR Lions kategorisinde ödül adayı bir diğer iş ise Havas Türkiye‘nin Reckitt için hayata geçirdiği Su Endeksi (Water Index). Su Endeksi, kısa listesi dün açıklanan Media Lions kategorisinde de yer almıştı.

Bahçeşehir Üniversitesi, Kadınlarla Dayanışma Vakfı (KADAV) ve MullenLowe İstanbul işbirliğiyle hayata geçirilen Kırmızı Kuşaklar (Red Ribbons Project), kısa listesi bugün açıklanan bir diğer kategori Direct Lions’ta Aslan adayı oldu. Kırmızı Kuşaklar, Media Lions kategorisi kısa listesinde de yer alıyor.

Cannes Lions 2021’de PR ve Direct Lions kazananları 22 Haziran tarihinde açıklanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.