Balık ağlarından aslanlara

Cannes Lions'ın Sustainable Development Goals kategorisinde bu yıl okyanus plastiklerinden üretilmiş aslanlar dağıtacak.

21.06.2021 - 12:56 | Simge Şenses

Cannes Lions, bu yıl Sustainable Development Goals kategorisinde sahiplerini bulacak olan ödüllerin üretimi için Parley for the Oceans ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ödüllerin okyanuslardaki balık ağları ve diğer plastiklerden üretilmesine aracı olan işbirliği, gezegenimizin karşı karşıya olduğu mevcut tehditlerin üstesinden gelmek için gerekli olan yaratıcı işbirliği ve eko-inovasyonun gerekliliğine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Cannes Lions Yönetim Kurulu Başkanı Philip Thomas işbirliği hakkında, “Cannes Lions her zaman iyiliği teşvik etmek ve küresel ölçekte toplumların yaşamını olumlu yönde etkileyen ve iyileştiren girişimleri teşvik etmek için harekete geçen kuruluşları kutlamakla ilgiliydi. Değişim yaratan yaratıcılığın fiziksel sembolü olarak ödüllerin de bunu yansıtması isabetli oldu. Bu eşsiz ödülleri kazananlarına teslim etmek için sabırsızlanıyoruz” açıklamasında bulundu ve sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu, Parley ile ortaklığımızın sadece başlangıcı. Platformumuzu ilerleyen dönemde de küresel yaratıcı endüstrilerde çevre farkındalığını ve eylemi teşvik etmek için kullanacağız.”

 

Kaynak: canneslions.com, B&T

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.