Can sıkıntısına birebir: IKEA Kataloğu

IKEA İsrail evlere neşe götürmeye istekli.

07.04.2020 - 11:22 | Arzu Nilay Kocasu

Kitaplar okundu, ekmekler yapıldı; güne yogayla başlanıp, güneş pilates ile batırıldı. Gün boyu gerçekleştirilen görüntülü toplantılar sayesinde aynalarla barışıldı. Çocuklarla daha fazla vakit geçirmek, aileyi birbirine yakınlaştırdı. İdeal bir gönüllü karantinada, her şey yolunda. En azından kavramsal olarak.

İşin aslı, çoğu kimse için elbette böyle değil. Evde kalamayanlar için korku ve çaresizlik, evde kalabilenler için endişe ve bunalım; dile getirilmeyen pek çok sorun, yıpranan ilişkiler, birbirini tekrar eden günlerin neden olduğu bir amaçsızlık hissi ve sonsuz döngüye giren bir koltuk – kanepe – yatak trafiği…

Yalıtılmışlığın sessizliğiyle sıkışan yüreklerin mengenesini gevşetmek ve hem yetişkinlere hem de çocuklara neşeli bir aktivite sunmak isteyen IKEA İsrail, her derda deva meşhur kataloğunu bu kez insanlığın müşterek neşesinin hizmetine sundu.

Kataloğun bulmaca ve boyama sayfalarından oluşan eski usül bir eğlence kitabına dönüştüğü proje McCann Tel Aviv imzası taşıyor.

Katalogdan bazı sayfalar aşağıda. Görsellerin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

KÜNYE

  • Reklamveren: IKEA İsrail
  • Reklam Ajansı: McCann Tel Aviv
Kaynak: bandt

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.