Yenilenen InstaChamp başvurularınızı bekliyor

Interactive Formats kategorisiyle yenilenen yarışmada 10'uncu dönem başvuruları, 17 Nisan'a kadar devam ediyor.

07.04.2020 - 11:55 | MediaCat

MediaCat ve Instagram Türkiye ortaklığında gerçekleşen ve Instagram’daki reklamların pazarlama iletişimi performansının değerlendirilip ödüllendirildiği InstaChamp’te yeni bir döneme giriliyor.

Birinci yılını tamamlamak üzere olan yarışmada yeni dönem itibarıyla kategoriler Feed&Stories ve Interactive Formats olarak iki başlıkta toplanıyor.

Interactive Formats kategorisinde Polling Ads, AR Filters, Branded Content Ads, Carousel Ads for Stories, Instant Experience Ads, Messaging Ads ve Instagram Live gibi alternatifler yarışacak. Bugüne kadar iki ayrı kategoride yer alan Feed ve Stories ise artık aynı kategoride değerlendiriliyor.

Önceki dönemlerde aylık olarak düzenlenen yarışma, bundan böyle 2 ayda bir ve her dönemde geriye dönük 3 ay içinde gerçekleşen işlerin katılımına açık şekilde gerçekleşiyor.

Bugüne kadar 300’ü aşkın işin yarıştığı ve InstaChamp’e ilişkin tüm detaylara instachamp.mediacat.com adresinden ulaşabilir, 10’uncu dönem başvurularınızı 17 Nisan’a kadar yine bu adresten gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.