MediaCat

Pepsi’den salgına karşı küresel etkinlik

Marka, yıldız isimlerin yer alacağı One World: Together at Home etkinliğinde insanları müzikle bir araya getirme hedefinde.

Pepsi’den salgına karşı küresel etkinlik

Markaların rotayı sanal deneyime çevirdiği salgın günlerinde Pepsi,  18 Nisan günü tüm dünyada canlı yayınlanacak bir etkinliğe imza atacak. Global Citizen işbirliğiyle hayata geçirilecek One World: Together at Home adlı etkinlikte müzik dünyasından birçok ünlü isim ev performanslarıyla sahne alacak. Etkinlikte salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarının emeklerine ve yardım kuruluşlarının faaliyetlerine vurgu yapılacak; dünya liderleri, aktivist ve sporcuların mesajları paylaşılacak.

One World: Together at Home’un sunuculuğunu Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel ve Stephen Colbert üstlenecek ve bu isimlere Susam Sokağı karakterleri eşlik edecek.

Programı Lady Gaga küratörlüğünde oluşturulan konserde performanslarıyla boy gösterecek isimler arasında Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong (Green Day), Burna Boy, Chris Martin (Coldplay), David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, Finneas, Idris Elba, Sabrina Elba, J Balvin, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, Maluma, Paul McCartney, Priyanka Chopra Jonas, Shah Rukh Khan ve Stevie Wonder yer alacak.

NBC, ABC ve CBS’in yanı sıra Alibaba, Amazon Prime Video, Apple, Facebook, Instagram, LiveXLive, Tencent, Tencent Music Entertainment Group, Tidal, TuneIn, Twitch, Twitter, Yahoo ve YouTube’da da yayınlanacak etkinliğin dijital yayınında ilave performanslar ve salgınla mücadelede ön saflarda yer alanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Global Citizen Ortak Kurucusu ve CEO’su Hugh Evans, One World: Together at Home aracılığıyla sağlık çalışanlarının onurlandırılacağını ve coronavirus salgınıyla küresel mücadelede dayanışmanın destekleneceğini söyledi.

Pepsi Pazarlama Başkan Yardımcısı Todd Kaplan ise That’s What I Like kampanyalarının rafa kaldırıldığını ve ABD’deki tüm pazarlama faaliyetleri ile dijital ve televizyon medya harcamalarının etkinliğe yöneltileceğini söyleyerek, Pepsi’nin, ayrı düşen insanları müzik aracılığıyla bir araya getirme amacında olduğunu belirtti.

One World: Together at Home, geçtiğimiz haftalarda Global Citizen ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından başlatılan konser serisi Together at Home’un genişletilmiş versiyonu olacak. Together at Home’da Chris Martin, John Legend, Shawn Mendes gibi isimler ev performanslarıyla yer almıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.