MediaCat

Bugün iyi, yarın daha iyi

TEB & Boran Kuzum işbirliğinin yeni meyvesi ekranlardaki yerini aldı.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), daha iyi bir gelecek için hayata geçirdiği projeleri paylaştığı yeni bir reklam kampanyası başlattı. Marka elçisi Boran Kuzum’un başrolde olduğu “TEB Etkisi, Bugün İyi Yarın Daha İyi” kampanyası 15 Mart itibarıyla televizyon kanallarının yanı sıra dijital platformlarda da yayına girdi.

İyiliğe verilen desteğin ya da küçük bir hareketin sadece bugünü değil geleceği de pozitif yönde etkilediğinin vurgulandığı reklam kampanyasında; TEB’in sürdürülebilir tarıma ve yenilenebilir enerji yatırımlarına desteği, kadın girişimcilere sağladığı danışmanlık ve finansal destekler, çevreci taşıt kredileri ve TEB Aile Akademisi’nde sunulan çevre ve iklim okuryazarlığı eğitimleri anlatılıyor.

4129Grey ve Wunderman Thompson TEB ekiplerinin imzasını taşıyan kampanya filmlerinin prodüksiyonunu Kala Film üstlendi. Yönetmen koltuğunda Serter Tırmık’ın oturduğu filmlerin müzikleri ise 3K1A‘ya ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.