Ayaküstü sohbetlerin kurtarıcısı

Gergin ortamlardaki kulak tırmalayan sessizliğe çözüm Mentos'tan.

12.10.2018 - 10:17 | Arzu Nilay Kocasu

Ayaküstü sohbetlerin kurtarıcısı

Kafa dağıtmak için gittiğiniz bir partideki mütevazı varlığınızın, sizden çok daha havalı bir grup insanla iletişim kurmak zorunda kaldığınızda maruz kaldığı gerilimin yüklediği elektriği taşımakta zorlandığını hayal edin… veya kız arkadaşınızın henüz az önce tanıştığınız babasıyla başbaşa kaldığınız sessizlik dolu o beş dakikayı. Ayaküstü sohbet sanatında usta değilseniz, bu gibi durumlarda zaman alışık olduğunuz hayli yavaş akabilir.

İnsanlar arasındaki iletişimi güçlendirmeyi kendine şiar edinen markalardan Mentos, Pure Fresh Gum için hazırladığı reklam kampanyasında, ayaküstü sohbet sanatında kendisini pek geliştirememiş olan ortalama insanlara yardım elini uzatıyor. BBH Londra imzalı reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda Biscuit Filmworks’ten Jeff Low oturuyor.

Kampanyayı şu sözlerle açıklıyor BBH Kreatif Direktörü Hamish Pinnell: “Ayaküstü sohbetleri severiz; şatafatsız, şaşırtıcı şekilde güçlü ve herkesin kullanabileceği bir araçtır ayaküstü sohbet. Bu bağlamda Mentos’tan pek de farklı olduğu söylenemez. Öte yandan, ayaküstü sohbetin değeri pek bilinmez. Mentos işte tam da bu nedenle bir dizi kampanyayla ayaküstü sohbetin destekçisi oluyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Mentos
  • Reklam Ajansı: BBH Londra
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.