MediaCat

BSH’ın reklam konkuru sonuçlandı

BSH Ev Aletleri’nin Gelişen Pazarlar Bölgesi’ndeki reklam ajansını belirlemek üzere açtığı konkur sona erdi.

Bosch, Siemens, Gaggenau, NEFF ve Profilo gibi markaların çatı şirketi BSH Ev Aletleri’nin dört ana yönetim bölgesinden Gelişen Pazarlar Bölgesi’ndeki reklam ajansını belirlemek için açtığı konkurdan galibiyetle çıkan ajans McCann İstanbul oldu.

İşbirliğine dair konuşan BSH Gelişen Pazarlar Bölgesi Marka Portföy Yönetimi Kıdemli Direktörü Eren Özdüzen Dilmen, “BSH Ev Aletleri Gelişen Pazarlar Bölgesi olarak 130 ülkede faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik ilkelerimiz çerçevesinde yürütüyoruz. Stratejimizi ve iletişim çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendiriyor; dayanıklı ürün kullanımı ve yedek parça teminini teşvik eden ürün portfolyomuzla tüketicilerimizi daha az su ve enerji tüketimine teşvik ediyor, yenilikçi teknolojilerle tanışmalarına katkı sağlıyoruz. Markalarımızın reklam çalışmalarında evdeki iş bölümüne, kadın-erkek eşitliğine vurgu yapan işlere imza atıyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda McCann İstanbul’un, markalarımız için en etkili stratejileri kurgulayacağına ve bu stratejileri mükemmel iletişim uygulamaları ile hayata geçireceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

McCann İstanbul CEO’su Elifsu Tufan ise şu eklemelerde bulundu: “Bu konkur McCann İstanbul için çok önemli bir konkurdu. Buradaki vizyon ve hedefler bizi çok heyecanlandırdı. Çok ciddi bir hazırlık yaptık ve 13 ülkedeki McCann ofisleriyle kol kola çalıştık. Ülkelerden veri ve içgörü topladık, bu bilgileri markaların ihtiyaçları doğrultusunda yorumladık. Konkuru kazandığımız için çok mutluyuz. Beraber çok güzel işlere imza atacağımıza eminim.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.