MediaCat

Brand Week Istanbul’da açılış günü geride kaldı

Etkinliğin ilk günü ikon yürüyüşü, Açılış kokteyli ve New Director’s Showcase ile tamamlandı.

Brand Week Istanbul’da açılış günü geride kaldı

Marka ve pazarlama iletişiminin ulusal ve uluslararası alandaki lider isimlerini İstanbul’da bir araya getiren Brand Week Istanbul’da Opening Day geride kaldı. Brand Week Istanbul’un startını öğle saatlerinde Kanyon AVM’de yaptıkları eğlenceli yürüyüşle veren marka ikonları, akşam saatlerinde bir kez daha beraberindeki bando ile Kanyon AVM sakinlerine keyifli anlar yaşattı.

İkonlar yürüyüşünün sonrasında sırada açılış kokteyli vardı. Kanyon AVM Mars Cinemaximum’da gerçekleşen kokteyl Brand Week Istanbul katılımcılarını bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali dışında ilk kez gösterimi yapılacak olan Saatchi & Saatchi New Director’s Showcase’e hazırladı.

Brand Week Istanbul kapsamında ilk kez Türkiye’ye gelen ve dünyanın dört bir yanından genç yönetmenlerin çektikleri yüzlerce kısa filmden en iyilerini bir araya getiren Saatchi & Saatchi New Director’s Showcase büyük beğeni ile izlendi. Saatchi & Saatchi İstanbul CEO’su Lize Karaboğa, Cannes dışında bu yıl ilk kez turneye çıkan Showcase’in daha önce Milano, Londra, Los Angeles, New York, Moskava, Cenevre, Singapur Spikes Asia Festivali ve Şangay ROI Festivali’nde gösterildiğini hatırlatarak, gösterimin Türkiye’ye gelmesinde Brand Week Istanbul’un etkisine değindi.

Brand Week Istanbul 4 Kasım Lovemarks Day ile İstanbul Kongre Merkezi’ne taşınacak ve hafta boyunca devam edecek oturumlarla marka ve pazarlama iletişiminin gündemini belirleyecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.