MediaCat

Brand Week Gastro biletleri satışta

Brand Week Gastro, tüm gastronomi meraklılarını sıradışı bir deneyime davet ediyor.

Brand Week Gastro biletleri satışta

Bu yıl Brand Week Istanbul’un gastronomi dünyasını ağırladığı Brand Week Gastro sahnesinin biletleri satışa sunuldu. 7-8-9 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM’de gastronomi dünyasının sınır tanımayan hikâyelerini paylaşacak Brand Week Gastro sahnesini ve deneyim alanlarını festival katılımcılarının yanı sıra tüm gastronomi meraklıları da takip edebilecek. Biletleri Brandweekistanbul.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.

Sınır tanımayan fikirlerin gastronomi dünyasıyla bir araya geldiği Brand Week Gastro’da üç gün boyunca konuşmacılar, paneller ve deneyimsel tadım seansları olacak. Brand Week Gastro sahnesinde; geçmişten günümüze bölgelere ait markalaşma hikâyeleri ve Türk mutfağının markalaşma yolunda nasıl hareket etmesi gerektiği, gastronomi turizminde teknolojinin ve sosyal medyanın yeri, tat algımız, sokak lezzetleriyle markalaşmak, Türk mutfağının geçmişi ve bugünü ve yemekte duygusal pazarlama gibi ilgi çekici başlıklar ele alınacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.