Boğaziçi Marka Zirvesi duayenleri ağırlıyor

Boğaziçi Üniversitesi'nden markalarla öğrencileri aynı platformda birleştiren zirve.

27.10.2014 - 15:02 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi'nde 'Maske Düştü, İletişim Göründü'

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, bu sene 2’sini düzenlediği Boğaziçi Marka Zirvesi‘ndeki marka stratejisi, pazarlama stratejileri, kendi markanı yaratmak, krizden marka çıkarmak ve samimi marka olmak gibi oturumlarla; pazarlama direktörlerini, genel müdürleri ve kreatif direktörleri konuk etmeyi hedefliyor. Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, Unilever Saç Kategori Müdürü Tarık Bayar, Lenovo Pazarlama Direktörü Aysun Kocabıyık, P&G Ev Bakım Ürünleri Ticari Operasyonlar Lideri Alp Günvaran, Doğuş Yayın Satış Grup Başkanı Ateş İnce ve Manajans/JWT Yaratıcı Yönetmeni Sami Basut gibi isimlerin ağırlandığı zirve 15-16 Kasım Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Lenovo, P&G ve Unilever gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik oturumların yanında fuaye alanında kurulan şirket stantları ile öğrencileri şirketlerle tanıştırmayı amaçlıyor. Etkinlikte, 2’nci günün sonunda bir de katılım sertifikası verilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.