Galatasaray Üniversitesi ve Dentsu Aegis’ten işbirliği

GSÜ'lü öğrenciler medya planlamayı Dentsu Aegis uzmanlarından öğrenecek.

27.10.2014 - 15:54 | MediaCat

Galatasaray Üniversitesi ve Dentsu Aegis'ten işbirliği

Galatasaray Üniversitesi, İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler bölümü Medya Planlaması ve Uygulaması dersi için Dentsu Aegis Network ile ortak bir program oluşturdu.

Medya Planlama ve Uygulama dersleri, bu alanın kendine has özel bir bilgi ve deneyim alanı olması, birçok uygulamanın pratik bilgisine vakıf olma zorunluluğu nedeniyle, en güncel alan ve pratik temel bilgileri öğrencilerle buluşturmayı hedefliyor. 2 saatlik 12 dersten oluşan program kapsamında, iletişim ve medya planlama temel bilgileri ile dijital iletişim ana başlıkları yer alıyor: Televizyon, basın, radyo, sinema, açıkhava/ev-dışı medya planlama dersleri ve dijital mecralar, trendler, display, online video, mobil reklamlar, arama motoru optimizasyonu ve pazarlaması (SEO/SEM) ve sosyal medya derslerini, Dentsu Aegis Network Grup ajanslarından konusunda uzman 11 profesyonel hazırlayıp sunuyor.

Bu dersler aracılığıyla öğrenciler iletişim ve medya planlaması nedir, markalar için nasıl bir yere ve öneme sahiptir, farklı mecra kullanımları için planlama ve uygulama nasıl işlev kazanmaktadır, online ve offline tüm mecralar için son gelişmeler vb konularda profesyonellerin bilgi ve deneyimlerinden kazanım elde etmek üzere tüm bu eğitim çıktılarına ek olarak, Dentsu Aegis Network ekibi tarafından belirlenecek proje konularında öğrencilerin grup ve/ya bireysel sunum hazırlıkları ile vize ve final sınavları değerlendirmelerini de içeriyor.

Dentsu Aegis Network CDO'su Zafer ÖzçelikGSÜ ile ortak programın mimarlarından Dentsu Aegis Network CDO’su Zafer Özçelik işbirliğine ilişkin şunları söyledi:

“Grup olarak iletişim dünyasında akademik paydaşlarımızın önde gelen kurumlarından biri olan GSÜ ile kurduğumuz işbirliği, bizim için sektöre katkımız ve geleceğin iletişim profesyonellerini endüstriye kazandırmak açısından çok önemli bir girişim. Grubumuzun global sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde benimsediği başlıca alanlardan birinde, gönüllülük ilkesiyle hareket ettiğimiz ve gençleri desteklemek üzerine kurulu bu inisyatif, bu anlamda hem gurur ve mutluluk duyduğumuz, hem de büyük zevk aldığımız bir işbirliğinin ürünü oldu.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.