MediaCat

BluTV, TV’ye karşı

Markadan lafı uzatmayan ilanlar.

BluTV, TV’ye karşı

Ülkemizde yerli yapım TV dizilerinin sürelerinin kısalıp kısalmayacağına dair tartışmalar yıllardır devam ediyor ancak bu konuda olumlu bir gelişmenin yaşandığını söylemek pek mümkün değil. Haliyle de TV dizilerinde uzun bakışmalara ya da klip tadında geçişlere sıkça rastlıyoruz. İşin içine bir de reklam kuşaklarının eklendiği düşünüldüğünde, dizi izlemeye ayrılan süreler de yorucu uzunluğunu korumayı sürdürüyor.

Üyelerine yerli ve yabancı birçok film, dizi ve canlı yayını istedikleri zaman, diledikleri yerden, reklamsız izleme hizmeti sunan dijital platform BluTV ise TV karşısındaki avantajlarını McCann İstanbul imzalı ilanlarla sergiliyor. İlanlarda, kullanılan renklerden ötürü okunması zahmet gerektiren paragraflarda mesajın iletilmesine yetecek kadar sözcük beyaz renk ile vurgulanıyor ve uzun uzadıya anlatımı hemen gereksiz kılan sözcüklerin altında yer alan satırlarla da verilmek istenen mesaj tamamlanmış oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.