MediaCat

Blade’in yeni reklam yüzü Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, Blade deodorant için kamera karşısında.

Kişisel bakım ve temizlik şirketi Evyap’ın erkek bakım serisinde yer alan Blade deodorantın yeni reklam yüzü Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

Markanın “İyi Kokmaya Blade Yeter” sloganlı reklam filminde Tatlıtuğ’un, oyuncu olmasının getirdiği tempolu iş hayatının yanı sıra spor alışkanlığının getirdiği aktif yaşamına Blade deodorantın ferah kokuları ile gönül rahatlığıyla devam devam edebildiği gösteriliyor. Hayatı bir mücadele olarak tasvir eden reklamda, Blade deodorantın bu mücadelenin her anına eşlik etmeye hazır olduğu vurgulanıyor.

Evyap Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Lideri Zeynep Kalkandelen Kırateli, markanın Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliğine ilişkin, “Blade markamızı 2022 yılında relanse etmemizin ardından markamız, erkek deodorant pazarında önemli başarılar elde ederek güçlü bir konuma yerleşmeyi başardı. Şimdi milyonların severek takip ettiği, bizim de şirket değerlerimizle uyuştuğuna inanadığımız Kıvanç Tatlıtuğ işbirliğimizle iddiamızı pekiştirmeyi hedefliyoruz. Reklam filminde de bu iddiamızı Tatlıtuğ’un hayatından anları yansıtmaya çalıştığımız sahnelerle gösteriyoruz. Ekip olarak bu kampanyaya ve Kıvanç’a çok güveniyoruz. Reklam filmini yayınladığımız andan itibaren çok güzel dönüşler aldık, umarız tüketicimiz de beğenir” değerlendirmesinde bulundu.

TBWA\Istanbul imzalı filmin prodüksiyonunu Depo Film, yönetmenliğini Serdar Dönmez üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.