MediaCat

Birlikte daha fazlası

DİMES x Mert Ramazan Demir işbirliğinin yeni meyvesi yayında.

Mert Ramazan Demir ile işbirliğini sürdüren DİMES, COOL Lime Mix ürünü için yeni bir reklam filmi yayınladı.

Yaz havasını hissettiren filmde gerçek ve yapay zekâ destekli deneyimler birlikte işleniyor. Mert Ramazan Demir’in kampanya için özel oluşturulan yapay zekâ avatarıyla birlikte ekrana gelmesiyle açılan ve gerçek deneyimlerin gücüne odaklanan filmde, “Gerçeği yaşamak, en doğal duyguları birlikte hissetmek göründüğünden daha fazlası” mesajı aktarılıyor.

DİMES Pazarlama Direktörü Merve Keten, kampanyayı şu sözlerle değerlendiriyor: “Yapay zekâyı, ezber bozan bir bakışla ele aldık. Teaser filmimizde, tüm kampanya yapay zekâ ile hazırlanmış hissi verdik, tüketicilerin gerçeği istemelerini tetikledik. Gerçekliği isteyen tüketicilerimizin DİMES ile etkileşimleri sosyal medyada viral oldu, hemen bir gün sonra gerçeklik üzerine kurulu filmi yayınladık. Yine gençleri dinledik, yine gençlere onların dünyasından sesleniyoruz. Yapay zekâya ezber bozan bakışımızın yanı sıra, gençlerin favori içereceği DİMES COOL Lime Mix’in şekersiz halini ve karpuzlu DİMES COOL’u, göründüğünden daha fazlasıyla gençlere sunuyoruz.”

Reklamania Creative imzalı filmin prodüksiyonunu CO/OP İstanbul, yönetmenliğini Nima Bank üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.