MediaCat

Kedi gibi esnek

Singapurlu sigorta markası Income’dan mizah ve esnekliği bir araya getiren kampanya.

Yatırım odaklı ürünlerinde esneklik vaat eden sigorta ve finans şirketi Income, BBH Singapur imzalı eğlenceli kampanyasında izleyenleri bir kedinin esneklik gösterisiyle baş başa bırakıyor.

Çeviklik ve esneklik ustası kedilerin girdikleri kabın şeklini kolaylıkla almalarından hareketle hazırlanan metaforik filmde sevimli bir kedi cam borularda zorluk çekmeden ilerliyor. Film, müşterilere yatırımlarını Income’ın esnek ürünleriyle güçlendirme çağrısıyla noktalanıyor.

Kampanya, filmin çevik yıldızının yer aldığı WhatsApp ve Instagram çıkartmalarının yanı sıra influencer kedilerin esnekliklerini gösteren eğlenceli paylaşımlarıyla da destekleniyor.

BBH Singapur Yönetici Kreatif Direktörü Khairul Mondzi, “Yatırımın dinamik doğasını göz önünde bulundurarak, meseleyi akılda kalıcı ve etkileyici bir bakış açısıyla ele almak istedik. Kedilerin olağanüstü esnekliğinden ilhamla, yatırım planlarının, hayatın öngörülemeyen doğasında müşterilerin hayatlarını güvenle devam ettirebilmeleri adına nasıl çevik olabileceğini gösteriyoruz” diyor.

Yatırım konusunda belirsizliklere uyum sağlamanın ve finansal hedeflere ulaşmanın anahtarının esneklik olduğunu ifade eden Income Insurance CCO’su Dhiren Amin ise, “Kampanyamız kedilerin esnekliğini gösteren bir TikTok trendinden hareketle işlevsel faydayı ilginç bir şekilde vurguluyor. Yatırım ve TikTok kedi videoları gibi birbiriyle pek de ilişkili olmayan iki evrenin ilişkilendirilmesi, kampanyayı eğlenceli kılıyor ve umuyoruz ki insanları Income Insurance’ın yatırım odaklı ürünler dünyasına çekiyor” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.