MediaCat

Ayrıcalıklara açılan bir dünya

Visa’nın Türkiye’deki Visa Infinite ve Visa Signature kart sahiplerine ayrıcalıklar sunduğu programı my Visa, üyelerine Türkiye’de ve dünyada yeme-içmeden konaklamaya, alışverişten seyahate özel fırsatlar ve deneyimler vaat ediyor.

Visa, Türkiye’deki Visa Infinite ve Visa Signature kart sahiplerine yönelik yepyeni ayrıcalıklar dünyası my Visa programını hayata geçirdi. my Visa programında yeme-içmeden konaklamaya, alışverişten seyahate 50’den fazla yerli ve dünya çapında markadan yüzde 40’a varan indirim fırsatının yanı sıra ücretsiz hizmetler ve deneyimler yer alıyor. my Visa dünyasına üye olan herkes, Avrupa ve Amerika’da yapacağı restoran harcamalarında yüzde 10 indirim fırsatından faydalanabiliyor; ayrıca İstanbul Havalimanı’nda ücretsiz Fast Track ve buggy hizmeti ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz Fast Track kullanım imkânına da sahip oluyor.

my Visa’dan faydalanan seyahat severler, araç kiralamadan konaklama rezervasyonlarına kadar seyahatlerinin her aşamasında programın sunduğu fırsatların keyfini sürebiliyor, Visa’nın dünyanın pek çok köşesine yayılan Luxury Hotels Collection kataloğundaki lüks otellerden program sayfası üzerinden ayrıcalıklarla rezervasyon yapabiliyor.

my Visa’lı olmak çok kolay

Visa Infinite ve Visa Signature kart sahipleri, kendilerine özel tasarlanan program aracılığıyla dünyada ve Türkiye’de sunulan fırsat ve avantajlara ücretsiz erişim sağlayabiliyor. my.visa.com.tr adresi üzerinden programa kaydolunarak saniyeler içinde my Visa dünyasına giriş yapmak mümkün. Program ayrıcalıkları düzenli olarak güncellenmeye ve zenginleşmeye devam edecek.

Türkler üst segment kartların sağladığı fayda ve ayrıcalıkları seviyor

Visa’nın Avrupa genelinde üst gelir grubundaki tüketicilerle gerçekleştirdiği “Üst Gelir Grubu Tüketicilerin Beklentilerini Anlamak” isimli araştırmaya göre Avrupa’daki yüksek gelirli tüketiciler üst segment kartları kullanım rahatlığı için tercih ederken; Türkiye’deki yüksek gelirli tüketiciler ise üst segment ödeme kartlarını sağladıkları fayda ve ayrıcalıklar için kullanmayı tercih ediyor (yüzde 38). Araştırmaya göre, Avrupa genelinde üst gelir grubu tüketiciler dört temel konu başlığını önceliklendiriyor: sağlıklı yaşam ve benzersiz deneyimleri kapsayan yaşam tarzıyla ilgili tercihler, konforlu ve özel seyahat deneyimleri, fazla görünür olmayan statü sembolü lüks ürün ve hizmetler, zahmetsiz ve güvenli e-alışveriş deneyimleri.

Visa Türkiye Genel Müdürü<br />
Samile Mümin

Visa Türkiye Genel Müdürü
Samile Mümin

Visa, dijital ödemeler sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri. Türkiye’de bu sene 40’ıncı yıldönümümüzü kutluyoruz. 40 yıldır müşterilerimiz ve onların ihtiyaçları hep odağımızda oldu. Visa Infinite ve Visa Signature kart hamilleri için sunduğumuz my Visa programı, Türkiye’de bir kart şemasının üst segment kart sahiplerine doğrudan sunduğu ayrıcalıklar programı olarak bir ilke imza atıyor. Ülkemizde bu kartları kullanan kart sahiplerini Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada yaşam tarzlarına hitap eden mekân ve markalarda kendilerine özel ayrıcalıklarla bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Visa Güney Avrupa Bireysel<br />
Ürünler Başkanı Zeynep Ürkmez

Visa Güney Avrupa Bireysel
Ürünler Başkanı Zeynep Ürkmez

Visa’nın Güney Avrupa bölgesinde my Visa programını ilk hayata geçirdiğimiz ülke Türkiye oldu. my Visa programı ile amacımız, Visa Infinite ve Visa Signature kart sahiplerine ihtiyaç ve alışkanlıklarına hitap eden, yaşamlarına değer katacak hizmet, ayrıcalık ve fırsatları sunmak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.