MediaCat

Birleşik Krallık için iftar vakti

Uber Eats, Birleşik Krallık’ta yaşayan Müslümanlara iftar vakitlerini dinamik bir açıkhava kampanyasıyla hatırlatıyor.

Birleşik Krallık için iftar vakti

Uber Eats, Birleşik Krallık’ta başlattığı yeni açıkhava kampanyasında iftar vakitlerini ve iftar sofralarının olmazsa olmaz lezzetlerini öne çıkarıyor.

Kampanya, ülkedeki Müslümanlara oruçlarını açmaları gereken uygun saati ve Uber Eats siparişlerini bu saate göre zamanlayabileceklerini hatırlatıyor.

Uber EMEA Pazarlama Başkanı Can Akar, kampanyaya ilişkin, “Yeni Ramazan kampanyamızın kreatifi sadece iftar sofralarının kalbinde yer alan muhteşem yemekleri kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda Müslüman müşterilerimize lezzetli iftar yemeklerinin tadını çıkarmak üzere teslimatlarını planlayabilmeleri için tarihe ve şehre özgü iftar saatlerini de hatırlatıyor” değerlendirmesinde bulunuyor.

Birleşik Krallık’taki büyük şehirlerin sokaklarında boy gösterecek Mother London imzalı billboard’lar, iftar vaktinin güne ve coğrafyaya göre değişmesinden hareketle ay boyunca devamlı yenilenecek. Dinamik billboard’larda her günün iftar vaktiyle birlikte, farklı lezzetlerin fotoğrafları sergilenecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.