MediaCat

Göklerden gelen kahve siparişi

Starbucks, ilkbahar ekinoksundan başlayarak müşterilerinin kahve seçimini yıldızlara bırakıyor.

Göklerden gelen kahve siparişi

Kahve çekirdekleri yeryüzünde yetişse de mükemmel kahve siparişi gökyüzünde saklı olabilir. Geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına burç yorumları ve tarot falı gibi hizmetler sunan Sanctuary isimli bir mobil uygulamayla işbirliği yaptığını duyuran Starbucks, kararsız müşterilerine siparişleri için yıldız haritalarına dayanan tüyolar vermeye başladı.

İşbirliği kapsamında oluşturulan starbucksstarsigns.com internet sitesi, kahveseverlere kişiselleştirilmiş burç yorumlarının yanı sıra; bahar süresince enerjilerini yükseltecek renk, çiçek ve kahve molalarını günün hangi saatinde verdiklerine bağlı olarak değişecek içecek önerileri sunacak.

İşbirliğini TODAY için değerlendiren bir Starbucks temsilcisi, “Bahar yeni başlangıçlar için önemli bir dönemdir, ritüellerinizi nasıl yenileyeceğinize yıldızların karar vermesine izin vermek için bahar ekinokslarından daha iyi bir zaman olamaz” ifadelerini kullandı.

Starbucks Star Signs internet sitesini 20 Nisan’a kadar ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.