MediaCat

Bambaşka bi’ ferahlık

Yumoş Extra’dan yenilenen yumuşatıcı serisi için mecralar arası bir kampanya.

Yumuşatıcı, giysi bakım deterjanı ve kırışıklık giderici spreyleri ile giysi bakımında yıkama ve yıkama sonrası çözümleriyle portföyünü genişleten Yumoş, yeni kokularla geliştirdiği Yumoş Extra yumuşatıcı ailesini yeni reklam kampanyasıyla tanıtıyor.

Hem geleneksel hem de dijital mecralarda “Bambaşka bi’ ferahlık” vurgusuyla yerini alan kampanya, izleyenleri Yumoş dünyasına doğru renkli bir yolculuğa çıkarıyor.

Sık takip edilen astroloji hesaplarından yaptırdığı “Ferahlık retrosu geliyor” paylaşımlarıyla yeni reklam kampanyasının sinyallerini önceden veren marka, ferahlık retrosunun her burca özel etkilerinin yorumlandığı paylaşımlar ve magazin hesaplarıyla yaptığı işbirlikleriyle de etkileşimini artırdı.

Hava durumu programlarına gerçekleştirdiği entegrasyonla ferahlık dalgasının gezegenimize yaklaştığı haberini izleyicilere aktaran Yumoş, kampanyanın yayınından hemen önce kullandığı bir jenerik ile sevimli ayılarının ferahlık gezegeninden Dünya’ya doğru yola çıktığını müjdeledi.

Kampanya kapsamında 150 kişilik bir ekiple İstanbul’da çekilen reklam filminin kreatif süreçlerini VML Türkiye ve prodüksiyonunu Panda Films yürütürken, yönetmenliğini ise James F. Coton üstlendi.

Kızılcık Şerbeti, Gaddar, Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Arka Sokaklar gibi Türkiye’nin en çok izlenen dizileri esnasında yayınlanan Yumoş Extra reklam filminin 54, 35, 15 ve 6 saniyelik versiyonlarının da Meta, TikTok ve YouTube gibi dijital kanallarda yıl boyunca yayınlanması planlanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.