MediaCat

Anadolu Reklamcıları’ndan güç birliği

Kayseri ve çevre kentlerde hizmet veren bir grup köklü reklam ajansının yöneticisi, yeni bir meslekî derneğin çatısı altında örgütlendiler.

Anadolu Reklamcıları’ndan güç birliği

Kayseri ve çevre kentlerde hizmet veren bir grup köklü reklam ajansının yöneticisi, Anadolu’da reklamcılık alanında faaliyet gösteren kuruluşların medyayla ilişkilerini daha profesyonel bir düzlemde yürütmek, değişen müşteri ihtiyaçlarına çağdaş çözümler üretmek ve  reklamcılığın sesinin ulusal platformda çok daha etkili ve doğru bir şekilde duyurulmasını sağlamak üzere yeni bir meslekî derneğin çatısı altında örgütlendiler.  

Kayseri’nin en eski ajansı ‘Medya Merkez’ ve başkanı Muhittin Özdemir’in öncülüğünde harekete geçerek geçtiğimiz günlerde Anadolu Reklamcılar Derneği’nin temellerini atan 9 büyük  kuruluşun yetkilileri, üye sayılarını kısa bir süre içinde 50’ye çıkartarak önümüzdeki dönemde reklamcılık sektöründeki en etkili meslek örgütlerinden biri olmayı hedefliyor.     

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.