MediaCat

Akbank UniChallenge başlıyor

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için son başvuru tarihi 12 Eylül 2020.

Akbank UniChallenge başlıyor

IAB tarafından Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle 2015 yılından beri düzenlenen ve üç yıldır Akbank’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, bu yıl 21 Eylül – 2 Ekim 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

Üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan öğrencilerin ve yeni mezunların katılımına açık olan etkinlikte katılımcılar bir yandan dijital dünyayı daha yakından tanırken diğer yandan önemli markaların hikâyelerini ajans ve reklamverenlerden dinleme fırsatına erişecek; dünyadaki gelişmelerin sektöre etkilerini öğrenme şansı elde edecekler.

Katılımcıların Akbank tarafından belirlenecek bir konu üzerine çalışmak için altışar kişilik gruplar oluşturarak mentorlarıyla birlikte proje de geliştirecekleri Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için son başvuru tarihi 12 Eylül 2020. İki haftalık eğitim sonunda gerçekleştirilecek sunumlar arasından ilk üçe girmeye hak kazanan grupların üyeleri IAB üyesi firmalarda staj yapma imkânına kavuşacaklar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye unichallenge.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.