Doğaya Mektup projesinin kazananları belli oldu

NN Hayat ve Emeklilik'in Haluk Levent işbirliğiyle gerçekleştirdiği proje kapsamında 5 Eylül tarihinde online konser düzenlenecek.

03.09.2020 - 15:40 | MediaCat

Doğaya Mektup projesinin kazananları belli oldu

NN Hayat ve Emeklilik’in doğa için farkındalık yaratılması amacıyla sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent işbirliğiyle gerçekleştirdiği Doğaya Mektup projesi kapsamında düzenlenen şarkı yarışmasının kazananlarını açıkladı.

Haluk Levent’in paylaşımlardan bestelediği ve seslendirdiği “Çünkü Başka Sen Yok” şarkısını en güzel çalan ve seslendiren 10 performansın sahipleri, halk oylaması sonucunda @mevlutaydinnnn, @caglayyildizz, @ilayda.bengisu, @dogandemirofficial, @isilknlc, @aknurayten, @melihyaziciorbay, @hena_buyukasik, @celebiyasar ve @elifygn oldu.

Yarışmanın kazananları, 5 Eylül Cumartesi günü saat 21:00’de NN Hayat ve Emeklilik sosyal medya hesaplarından online ve canlı olarak yayınlanacak “Çünkü Başka Sen Yok” konserinde Haluk Levent’e eşlik edecek. İlk üçe girenler, konserde şarkıyı seslenecek.

Haluk Levent ile gerçekleştirdikleri Doğaya Mektup projesinin değerine vurgu yapan NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Vekili Didem Özsoy Dirican, “NN Hayat ve Emeklilik olarak ‘Önce Sen’ mottosuyla hayata geçirdiğimiz çalışmalarla ve projemizin çıkış noktası olan ‘Çünkü Başka Sen Yok’ mesajımızla, tüm dünyanın içinden geçtiği bu süreçte gerçek doğaya sahip çıkmanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istedik. Doğaya Mektup projemiz sürecinde de Haluk Levent’in önemli desteğiyle özellikle gençlerde farkındalık yarattığımıza inanıyoruz. Proje kapsamında, değerli mektuplarını bizimle paylaşan ve ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını hissederek performans sergileyen tüm katılımcılarımıza NN ailesi adına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.