MediaCat

Acı gerçeğe dikkat çeken sandalye kapmaca oyunu

Publicis Peru’dan etkileyici bir farkındalık çalışması.

Peru’nun başkenti Lima’ya çocuklarının tedavisi için her gün 40 aile geliyor. Çocuklar ve ailelerinin sağlık ve refahlarını iyileştirmek adına faaliyet yürüten Ronald Mcdonald House Association ise bu ailelerden yalnızca birine barınma sağlayabiliyor.

Daha fazla çocuğa ve aileye destek olmayı hedefleyen dernek, Publicis Peru imzalı kampanyasında ailelerin barınma sorununa çocukların pek sevdiği sandalye kapmaca oyunuyla dikkat çekiyor. Çocukların yüzündeki gülümsemeye rağmen acı gerçeğin son sandalyeye saklandığı film, izleyicilerden yardım talebiyle noktalanıyor.

Publicis Peru Müşteri İlişkileri Direktörü Kathy Carrillo, “Kampanya sorunu vurgulamakla kalmıyor, somut bir çözüm de sunuyor: Ronald Mcdonald House’a bağış yapmak. Böylece, ailelere evlerinden uzakta bir yuva sağlayarak onlara sadece barınacakları bir çatı değil, aynı zamanda zor zamanlarda duygusal destek ve rahatlık da sağlayarak, karmaşık hastalıkları olan çocukların ihtiyacı olan tıbbi bakımı alabilmeleri için bir fırsat da sunuyor” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.