ABC Deterjan’a yeni genel müdür

ABC Deterjan Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

03.06.2021 - 14:37 | MediaCat

ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 1 Haziran itibarıyla ABC Deterjan’ın yeni genel müdürü Eser Arıcı Kıroğlu oldu.

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Eser Arıcı Kıroğlu, 25 yıllık kariyerinde Başer Şirketler Grubu, Olvia Beta Ukrayna, Procter&Gamble Ukrayna, Procter&Gamble Türkiye ve ABC Deterjan’da farklı kademelerde görev aldı. Arıcı Kıroğlu, Şubat 2017’den bu yana markanın genel müdür yardımcılığını üstlenmekteydi.

Eser Arıcı Kıroğlu, genel müdürlüğe atanmasının ardından yaptığı açıklamada “Çok yakında 50’nci yılını dolduracak olan şirketimiz, ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri pazarında rekabetçi tavrıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmeti sunarak, tüm paydaşları için güvenilir ve sürdürülebilir bir şirket olmayı hedeflemektedir. Amacımız, tertemiz bir dünya için tüketicilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bu amaçla, 35 yıldır Türkiye’nin yerli markası olan ABC’yi hem yurtiçi pazarda hem de yurtdışı pazarlarda desteklemeye devam edeceğiz. Ben de bu yarım asırlık oluşumun ilk kadın genel müdürü olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.