MediaCat

ZUBİZU’da üst düzey atama

ZUBİZU’da genel müdür koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

ZUBİZU’da üst düzey atama

20 sektördeki 600’e yakın markayla işbirliği içerisinde üyelerine özel ayrıcalıklar sunan ZUBİZU’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Son iki yıldır Getir’de pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev alan Tolga Ünvan, ZUBİZU’ya genel müdür olarak transfer oldu.

Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Ünvan, Yeditepe Üniversitesi’nden MBA derecesine sahip. Çalışma hayatına 2002 yılında Procter&Gamble Marka Müdür Yardımcısı olarak başlayan Tolga Ünvan, kariyerine global şirketlerde liderlik pozisyonlarında devam etti. Procter&Gamble’ın ardından Henkel, The Coca-Cola Company ve Nestlé’de, birçok markanın Türkiye ve Avrupa’daki satış ve pazarlama stratejisi ile uygulamalarına başarıyla liderlik etti. Son olarak sektöründe önemli bir büyüme gösteren Getir’de pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışan Ünvan, yeni dönemde pazarlama alanındaki geniş tecrübe ve birikimiyle ZUBİZU’nun büyümesine liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.