MediaCat

Zorlu ve Vestel yönetimlerinde bayrak değişimi

Zorlu Grubu bünyesinde hayata geçirilen değişiklikle, iki önemli üst düzey yönetici pozisyonunda atamalar gerçekleşti.

Zorlu ve Vestel yönetimlerinde bayrak değişimi

Manşet fotoğrafı: Ömer Yüngül, Turan Erdoğan

Zorlu Grubu bünyesinde hayata geçirilen organizasyonel değişiklikle, iki önemli üst düzey yönetici pozisyonunda atamalar gerçekleşti.

Buna göre, Zorlu Grubu’nda 15 yılını dolduran Ömer Yüngül, Ocak ayında Zorlu Holding CEO’luğunu üstlenerek Holding’in ilk CEO’su olacak. 12 yıldan beri Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkan Vekilliğini sürdüren Turan Erdoğan ise, Ocak 2013’den itibaren Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığı görevini Yüngül’den devralacak.

Ömer Yüngül’ü ve Turan Erdoğan’ı yeni görevleri için kutlayan Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, bu atamaların Holding açısından olumlu sonuçlar doğuracağına inandığını, 2013’e böyle bir adımla başlamanın heyecanını taşıdığını ifade etti. Küresel rekabetin gerekleri doğrultusunda ve Zorlu Grubu’nun ulaştığı sektörel dağılım nedeniyle bu yeni organizasyonel yapının kurulduğunu belirten Ahmet Zorlu, şunları ekledi:

“Zorlu Grubu’na 1997 yılında katılan ve 2000 yılında Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığı’na atanan Ömer Yüngül, 15 yılda çok değerli hizmetler gerçekleştirdi. Yeni görevinde de Zorlu Grubu’nun bugününe ve geleceğine çok önemli katkılar yapacaktır.1988 yılından bu yana Vestel’de birçok üst düzey pozisyonda yer alan ve şu an Vestel İcra Kurulu Başkan Vekilliğini yürüten Turan Erdoğan, Ömer Yüngül’den devralacağı yeni görevinde bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarını sürdürecektir.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.