Zeus emekliye ayrılırsa

Arnold Schwarzenegger ve Salma Hayek BMW'nin Super Bowl reklamı için Zeus ve Hera rolünde.

10.02.2022 - 14:26 | Gönül Hadımlı

Zeus emekliye ayrılırsa

Uzun süredir Super Bowl kampanyalarında ismi görülmeyen BMW, bu yıl yeni elektrikli aracını tanıtmak için hazırladığı kampanyasıyla karşımızda. Arnold Schwarzenegger’in Yunan Tanrısı Zeus’u canlandırdığı reklam filminin teaser’ı geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı.

60 saniyelik filmde Zeus’un eşi Hera’yla (Salma Hayek Pinault) birlikte emekliye ayrılmasına tanıklık ediyoruz. Mavi Gezegen’in günlük akışındaki vasat işlere zaman ayırmaktan sıkılan Zeus’un emeklilik hayatını renklendirmek isteyen Hera, Yunan Tanrısı’nın karşısına elektrikli BMW iX ile çıkıyor.

Goodby Silverstein & Partners imzalı filmde ikili Eddy Grant’ın Electric Avenue şarkısını araç içerisinde söyleyerek yolculuk ederken, Zeus ilahi gücünü önüne çıkan elektrik ışıklarını yeşile döndürmek için kullanıyor. En son 2015’te Super Bowl kampanyasını izlediğimiz BMW’nin hedefi 2030’a kadar araç satışlarının yüzde 50’sini elektrikli araçlardan gerçekleştirmek.

KÜNYE

  • Reklamveren: BMW Kuzey Amerika
  • Reklam Ajansı: Goodby Silverstein & Partners
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.