Zade Vital’de üst düzey atama

Zade Vital'de pazarlama ve kurumsal iletişim müdürlüğüne atanan isim belli oldu.

25.06.2020 - 13:48 | MediaCat

135 yıldır faaliyet gösteren Helvacızade Grubu’nun sağlıklı yaşam markası Zade Vital’de pazarlama ve kurumsal iletişim müdürlüğüne Emel Kar Kutan atandı.

Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nün yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde çift anadal eğitimi alan Emel Kar Kutan yüksek lisans eğitiminiyse Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bölümü’nde tamamladı.

Kariyerine 2009 yılında, Yıldız Holding bünyesindeki Rozi ve Komili’de aldığı farklı görevlerle başlayan Emel Kar Kutan, çalışmalarını ABC Deterjan çatısı altında sürdürdü. 2015 yılında Artsana Türkiye’nin Chicco markasının kategori müdürlüğü görevini üstlenen Emel Kar Kutan, Zade Vital Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak markanın global ve yerel pazarlama iletişimi, kanal kampanyaları ve iç iletişim aktivitelerinin yönetilmesinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.