MediaCat

Her şey olur, sigortasız olmaz

Türkiye Sigorta Birliği’nin yeni reklam kampanyası yayında.

Her şey olur, sigortasız olmaz

Türkiye Sigorta Birliği (TSB), “Hayat bu, her şey olur; sigortasız olmaz” sloganıyla bir farkındalık kampanyası başlattı.

Konut sigortası, devlet destekli ticari alacak sigortası ve kasko – trafik ürünlerine odaklanan K A R P A T imzalı kampanyada hayatta farklı risklerin söz konusu olduğuna ve sigortanın tüm bu risklere karşı güvence sağladığına dikkat çekiliyor. Kampanyanın, hayatın içinden farklı kesitlerin yer aldığı ana filmi televizyon ve dijital kanallarda #SigortasızOlmaz etiketiyle boy gösteriyor.

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli

Hayatta risklerin her zaman olduğunu belirten Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli, “Coronavirus pandemisi döneminde hayatta başımıza her an gelebilecek bu risklere karşı önlem almanın önemini bir kez daha gördük. Önlem almak söz konusu olduğunda ilk aklımıza gelen sigorta olmalı. Sigorta sektörü olarak, olası risklere karşı sigortalılarımızın sağlığını, varlıklarını, tasarruflarını, hak ve alacaklarını koruyarak yarınlarını güvence altına alıyoruz. Pandemi dönemindeki uygulamalarımızla da sigortalılarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ortaya koyduk. Bu dönem, sigortalı olmanın öneminin tekrar tekrar fark edilmesini sağladı. Biz de bu içgörüden hareketle ‘Hayat bu, her şey olur; sigortasız olmaz’ kampanyasını hazırladık” dedi.

Sigortanın bir gereklilik ve ihtiyaç olduğunun altını çizen Benli, “Pandemi döneminde zamanımızın büyük kısmını evlerde geçirdik. İşini dönemsel olarak durdurmak durumunda kalanlar belki alacaklarla ilgili sorunlarla karşılaştı. Araçlarımız ise her dönem, doludan kazalara pek çok riskle karşı karşıya kalıyor. Peki, bu risklere karşı evimizi, alacaklarımızı ve araçlarımızı güvence altına alıyor muyuz? Bu kampanyayla bu soruyu sormayı ve sigortalı kalmanın güvenli yaşam için olmazsa olmaz olduğunu hatırlatmayı hedefledik” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.