Yüzsüz kedinin tek arzusu

Kedi maması markasından duygu dolu bir hikâye.

04.04.2018 - 11:16 | MediaCat

Yüzsüz kedinin tek arzusu

Evinde kedi besleyenler, minik dostlarına karşı koşulsuz bir sevgi beslerler. Aralarında çok özel bir bağ vardır. Bu ilişkiye kedilerin penceresinden bakıldığında ise durum biraz farklı olabilir. Ne de olsa kediler bağımsız kişiliklere sahip hayvanlardır. Ne zaman, ne yapacakları belli olmayabilir ama radarlarına sevdikleri bir yiyecek girdiği zaman hangi planı uygulayacaklarını çok iyi bilirler. Kendilerini acındırmak mı? Mümkün. Trip atmak mı? Onlar için hiç de zor değil.

Colenso BBDO da kedi maması markası Dine’ın ödül çubukları Creamy Treats için hazırladığı reklam filminde kedilerin iç dünyalarını taşıyor ekrana.Filmde sıradan bir kedi sahibi, aynı evi paylaştığı kedisinin gül cemalini görebilmek için her yolu deniyor ama suratsız dostu bir kez olsun dönüp bakmıyor bile. Kedi sahibinin kötü kaderini değiştirecek mucize ise bir market reyonunda çıkıveriyor karşısına.

KÜNYE

  • Reklamveren: Dine
  • Reklam Ajansı: Colenso BBDO
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.