YouTube TV alan genişletiyor

ABD'de 10 yeni şehir YouTube TV ile tanışacak.

21.07.2017 - 14:22 | Sencer Uçar

YouTube'dan çocukları korumaya yönelik ikinci adım

Google‘ın televizyona alternatif olarak sunduğu çevrimiçi televizyon hizmeti YouTube TV, ABD’de alan genişleterek 10 yeni şehirde daha kullanıma sunuluyor.

YouTube TV hizmeti bu yılın Şubat ayında test edilmesinin ardından Nisan ayında New York, Los Angeles, Chicago, Philadelphia ve San Francisco Bay Area’da hizmete sunulmuştu. Google ise servisin daha fazla kullanıcıya ulaşabilmesi amacıyla önemli bir adım atarak YouTube TV’yi Washington D.C., Dallas-Fort Worth, Houston, Dallas, Charlotte, Miami-Fort Lauderdale, Orlando-Daytona Beach-Melbourne, Phoenix, Atlanta ve Minneapolis-St. Paul’de de kullanıma açıyor.

Google, YouTube TV ile geleneksel televizyon izleme alışkanlığına bir alternatif sunmuştu. Üyeliği aylık 35 dolar olan YouTube TV aracılığı ile halihazırda ABC, NBC ve FOX yayınlarına erişim mümkün olsa da henüz CNN ve TBS gibi kanallar ile anlaşma sağlanabilmiş değil.

 

Kaynak: Venture Beat

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.