New York City’de bir zehirli yiyecek kamyonu

Ekstra zehir ister misiniz?

21.07.2017 - 15:13 | Sencer Uçar

New York City'de bir zehirli yiyecek kamyonu

Seks işçiliğine dikkat çekmek amacı ile The Task Force on Human Trafficking and Prostitution ve M&C Saatchi Tel Aviv tarafından içerisinde kadın eti bulunan (elbette gerçek değil) sandviçlerin satıldığı yemek kamyonunun İsrail sokaklarında boy göstermesinin ardından bir ilginç kampanya da Amerika Birleşik Devletleri’nden geliyor.

Alerji karşıtı oluşum End Allergies Together (E.A.T.)  ile BBDO New York reklam ajansı ise besin alerjisi hakkında farkındalık yaratmak amacı ile insanların gerçeklerle temas etmesini sağlayan bir kampanyaya imza atıyor ve insanlara zehirli besinler satan bir yemek kamyonunu devreye sokuyor. New York City’nin kalabalık noktalarından birine park edilen “Kil Mi” adlı kamyon da ünlü şef Ming Tsai’ye emanet ediliyor. Ming Tsai de müşterilerle zehirli yiyecekler üzerine ilginç sohbetlere imza atıyor. Böylece, besin alerjisi bulunan insanların her gün karşılaştıkları zorluklara da dikkat çekilmiş oluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: End Allergies Together
  • Reklam Ajansı: BBDO New York
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.