MediaCat

YouthWorks artık “YouTube Sertifikalı”

YouthWorks “YouTube Certified” unvanını Türkiye’den alan ilk yaratıcı ajans oldu.

YouthWorks artık “YouTube Sertifikalı”

47 milyonluk bir kitleyle Türkiye’de toplam nüfusun yüzde 60’ını teşkil eden Y ve Z Kuşaklarına etkili biçimde ulaşabilmeleri için markalara dijital merkezli entegre iletişim çözümleri sunan 2016 doğumlu YouthWorks; Branded Content Strategy (Markalı İçerik Stratejisi), Video Content Creation (Video İçerik Üretimi) ve Branded Collaborations (Markalı İşbirlikleri) alanlarında Türkiye’nin ilk YouTube Company Certified (YouTube Sertifikalı) yaratıcı ajansı oldu.

Unvana kavuşabilmek için, öncelikle, tüm ajans çalışanlarının en az yüzde 75’inin YouTube‘un zorunlu kıldığı sınav ve eğitimlerden geçmesi; ardından, ajansın YouTube’un küresel Creative Services Directory (CSD) listesinde onaylı çözüm ortağı olarak listelenip Brand Partner Program’ına seçilmesi gerekiyor.

Güzel haberi bir basın bülteniyle paylaşan YouthWorks’ün YouTube’dan aldığı mesajı aşağıdan, ilgili duyurunun platformdaki linkine ise buradan ulaşabilirsiniz.

“Congratulations, YouTube is thrilled to announce that YouthWorks is now YouTube Company Certified! This is an important achievement and we commend your time, effort and commitment to the platform. “

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.