MediaCat

Linkedln kabuk değiştiriyor

Platform bugüne kadar yaşadığı en büyük masaüstü tasarım değişimini tamamladı.

Linkedln kabuk değiştiriyor

Uzun süren söylentilerin ardından geçtiğimiz yılın son demlerinde Microsoft’un nihayet satın aldığı Linkedln, tasarımında köklü bir değişime gidiyor. Platformun mühendislik departmanı direktörü Chris Pruett’in Linkedln’in blogunda yayınladığı yazısına göre “tepeden tırnağa ve yeni mobil uygulamayla uyum içinde” olması için aceleyle değil, zaman ve yatırım ayrılarak gerçekleştirilen değişim, Linkedln deneyimini daha kolay, daha hızlı ve kullanıcılar için daha fazla değer yaratan bir hale getirmeye odaklanıyor.

“Hedefimiz; sizi en çok ilgilendiren mesleki tartışmalara, içeriklere ve fırsatlara hem mobil uygulamamızdan hem de internet sitemizden kolaylıkla erişmenizi sağlamak” diyen Chris Pruett’in açıklamasına göre yeni tasarımın kalbinde tartışmalar ve içerikler yatıyor. Buna göre yeni tasarımla birlikte fikir paylaşmak, tartışmalara katılmak ve ilgilenilen alandaki haberleri ve konuları keşfetmek artık daha kolay olacak.

Chris Pruett’in yazısının tamamını buradan okuyabilir, Linkedln’in önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcları tarafından deneyimlenebilecek yeni tasarımına ilişkin daha detaylı ve teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.