MediaCat

Yılın futbolcuları Pepsi reklamında

Üç defa “Dünyada Yılın Futbolcusu” seçilen Messi ile birlikte ünlü futbolcular Drogba, Lampard, Torres, Jack Wilshere ve efsanevi DJ Calvin Harris’li Pepsi reklam filmi tüketcilere yepyeni sürprizler sunuyor

Yılın futbolcuları Pepsi reklamında

“FIFA Dünyada Yılın Futbolcusu” ünvanını üç defa kazanan Leo Messi, Didier Drogba, Fernando Torres ve Frank Lampard’ın da aralarında bulunduğu Pepsi futbolcuları Pepsi’nin tüm dünyada ses getiren 2012 kampanyasında yerlerini aldı. Bu efsanevi futbolcular ile birlikte ekibe katılan dünyaca ünlü DJ ve en çok dinlenen şarkıların yaratıcısı Calvin Harris ise kampanyanın film müziklerini hazırladı.

Pepsi’nin yeni global kampanyası futbolun hızını ve temposunu müziğin enerjisi, ritmi ve coşkusuyla bir araya getiriyor. Pepsi’nin dikkat çeken bu global televizyon reklamında, futbolcular alışık olduklarından çok farklı bir sahada maça başlıyorlar. Pepsi’ye ulaşma arzusu oyuncuları stadyumun uğultulu kalabalığından alıp bir plaj festivalindeki yeni ve çok canlı bir futbol ortamına götürürken müzik ve kalabalık oyunun kontrolünü ele geçiriyor.

 

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.